Małopolska Liga Trampkarzy Starszych UNIA Tarnów - Tarnovia Tarnów 7-0 - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Małopolska Liga Trampkarzy Starszych UNIA Tarnów - Tarnovia Tarnów 7-0

W pojedynku dwóch drużyn z Tarnowa punkty ewidentnie były bardziej potrzebne Jaskółkom, ponieważ Tarnovia ze spadkiem z ligi małopolskiej pogodziła się już parę kolejek temu. Nad tarnowskim stadionem miejskim całe spotkanie padał ulewny deszcz.

UNIA: Dąbrowski - Kleszcz, Drwal, Chrapusta, Kijak - Kamiński, Łoś, Bachula, Lisowski - Guzy, Gałuszka oraz Pęcak, Niemczura, Padło, Kukiełka.Bramki dla Unii: Łoś x2, Kleszcz, Drwal, Bachula, Niemczura, Kijak
Widzów: 40

Punkt 17.00 rozpoczęły się derby Tarnowa.W mecz świetnie weszli gospodarze bo już w 5 min. po faulu na Piotrku Gałuszcze, do rzutu wolnego
ustawionego ok.17 metrów od bramki "Tovii" podszedł Jakub Kleszcz i pięknym strzałem w prawe "okno" pewnie zamienił go na bramkę. Dalsza część meczu to walka o piłkę w środku pola. Perfekcyjnie w tym meczu funkcjonowała linia defensywy Unii. Tarnovia praktycznie nie mogła przedostać się pod bramkę Damiana Dąbrowskiego. W 27 min. kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Sebastian Łoś; mocno uderzona piłka przeleciała tuż nad bramkarzem gości.
W przerwie trener gospodarzy dokonał dwóch zmian. Za Dawida Lisowskiego wszedł Paweł Krawiec, a w miejsce Ryszarda Guzego pojawił się na boisku Kamil Niemczura. Druga część meczu to nokaut ze strony Jaskółek. Świetna gra, zaowocowała bramkami. Po prostu w tej połowie widać było grę tylko jednej drużyny.Po 20 minutach drugiej połowy trener Daniel Bartkowski dokonał trzeciej zmiany w miejsce Piotra Gałuszki pojawił się Marcin Padło.Na listę strzelców wpisali się: Po raz drugi Sebastian Łoś oraz Kamil Niemczura,Marcin Drwal,Maciej Kijak i Kamil Bachula, którego bramka jest tym cennniejsza, ponieważ w trakcie strzału chwycił go silny skurcz ale nie wycofał się i z grymasem na ustach strzelił gola. Wynik meczu 7-0.
Po meczu widać było uśmiechy na twarzach Tarnowskich kibiców jak i samych piłkarzy. Napewno cieszy zwycięstwo w derbach, które prawdopodobnie daje czwarte miejsce w MLTS. Jaskółki wygraną uczcili "szampanem" (Piccolo ;p) oraz okrzykiem: "Każdy to powie, że Unia rządzi