Marcel Kuc Mistrzem Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Marcel Kuc Mistrzem Polski

Reprezentant tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM, Marcel Kuc, zwyciężył w klasyfikacji generalnej Kartingowych Mistrzostw Polski. Druga i zarazem ostatnia seria startów odbyła się 21-23 sierpnia na torze w Zielonej Górze.

Poza Marcelem tarnowski klub reprezentowali Kacper Szczurek, Karol Panek, Oliwier Jaciów, Szymon Marut, Kajetan Gawron, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Gardziel.

Tegoroczne mistrzostwa rozgrywano w oparciu o dwie serie, w których zawodnicy rywalizowali w 8 wyścigach.

Dodatkowo nasi reprezentanci wygrali klasyfikację drużynową kategorii Mini ROK, a klasyfikacji klubowej zajęli trzecie miejsca w kategoriach Baby ROK oraz Micro MAX.

Krzysztof Gardziel ząjął 11 pozycję. Z kolei w klasyfikacji generalnej kategorii Baby Rok Karol Panek zajął 8 miejsce, Oliwier Jaciów wywalczył 7 pozycję, Szymon Marut 14 miejsce, a Kajetan Gawron 15 miejsce.

Kolejne zawody drużynowe serii ROK Cup Poland zaplanowano na 29-30 sierpnia również na torze w Zielonej Górze.