Marcel Kuc liderem klasyfikacji - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Marcel Kuc liderem klasyfikacji

Młody kierowca kartingowy TTSK K-TEAM umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej Rotax Max Challenge Polska 2015. Podczas VII i VIII rundy odbywających się na torze w Poznaniu nasz reprezentant dwukrotnie stanął na podium.

Kolejny nasz zawodnik Gabriel Łukasiewicz zajął dwukrotnie dziesiątą pozycję, a w klasyfikacji generalnej plasuje się na 14 miejscu. W klasyfikacji drużynowej nasi reprezentanci zajęli dwukrotnie trzecie pozycje, co daje im drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Natomiast w kategorii Senior Max Cezary Turek w pierwszym dniu zawodów do mety dojechał siódmy, a w drugim był piąty.

Następne rundy serii Rotax Max Challenge Polska zaplanowano na 26-27 września 2015 roku na torze w Radomiu.