Marcel Kuc ponownie wygrywa - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Marcel Kuc ponownie wygrywa

Dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci podczas V i VI rundy serii Rotax Max Challenge Polska, które odbyły się w weekend, 13-14 czerwca na torze Walla V Racing Club w Zielonej Górze. Kartingowiec TTSK K-TEAM Marcel Kuc zwyciężył w obydwu dniach zawodów i tym samym umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej.

Gabriel Łukasiewicz zajął odpowiednio 12 i 18 pozycję, a Kajetan Gawron wywalczył 16 i 9 miejsce. W klasyfikacji drużynowej nasi zawodnicy zdobyli drugą i pierwszą lokatę. Natomiast w kategorii Senior Max Cezary Turek został sklasyfikowany na  9 i 10 miejsce. Kolejny nasz zawodnik Karol Duda w kategorii Mini Max wywalczył dwukrotnie dziesiątą pozycję.

Kolejne rundy serii Rotax Max Challenge Polska zaplanowano na 1-2 sierpnia na torze w Poznaniu.