Marcel Kuc ponownie zwycięża w finale - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Marcel Kuc ponownie zwycięża w finale

Młody kartingowiec, Marcel Kuc z TTSK K-TEAM wygrał drugą rundę Rotax CEE Trophy odbywającą się w austriackim Pachfurth. Oprócz zwycięzcy Tarnów reprezentowali Gabriel Łukasiewicz i Kajetan Gawron.

Dobrze zaprezentowali się inni Polacy. Na mecie finału za Marcelem Kucem, dojechał Filip Matejczyk. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Lenart, Jerzy Spinkiewicz i Bartek Piekutowski. Na 6 i 9 miejscu dojechali Karol Pasiewicz i Oskar Pomorski. Poza pierwszą dziesiątką znaleźli się: Gabriel Łukasiewicz - 11, Borys Rogala - 13, Karol Kręt - 14. Kajetanowi Gawronowi nie udało się ukończyć wyścigu.

Kolejną serię Rok Cup Poland zaplanowano 6-7 czerwca na torze Wallra V Racing Club w Zielonej Górze.