Marcel Kuc znów na podium - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Marcel Kuc znów na podium

W kolejnej rundzie Rok Cup Poland swoją dobrą dyspozycję potwierdził Marcel Kuc. Zawodnik TTSK K-TEAM Tarnów uplasował się kolejno na pierwszym i drugim miejscu. Zawody rozegrano na torze w Zielonej Górze.

Tarnów w kategorii Mini Rok reprezentowali także Krzysztof Gardziel (27. i 9. miejsce) oraz Gabriel Łukasiewicz (10. i 7. miejsce). W klasyfikacji drużynowej młodzi kierowcy zajęli 1. i 2. lokatę.

W kategorii Baby Rok najlepiej z tarnowian zaprezentował się Kajetan Gawron, który był 9. i 10. Franciszek Liszka uplasował się na 14. i 11. miejscu. W klasyfikacji drużynowej udało im się wywalczyć dwukrotnie trzecią pozycję.

Na torze w Zielonej Górze bardzo dobrze zaprezentował się Piotr Dembiński, który w kategorii Rok GP 15 dojechał do mety jako czwarty i piąty. W kategorii Rok 12. i 11. lokatę zajął Adam Micał.

Po czternastu rundach kategorii Mini Rok na 39 zawodników Marcel Kuc zajmuje 1. miejsce z 819 punktami, Gabriel Łukasiewicz jest 9., a Krzysztof Gardziel 14.

Natomiast w klasyfikacji generalnej kategorii Baby Rok na 27 zawodników Kajetan Gawron plasuje się na 5. pozycji, Szymon Marut jest 11., a Franciszek Liszka 25.

W klasyfikacji generalnej kategorii Rok GP 15 Piotr Dembiński zajmuje dobre 4. miejsce, a w kategorii Junior Rok debiutant Adam Micał 19.