Marcel Kuc zwycięzcą na zakończenie sezonu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Marcel Kuc zwycięzcą na zakończenie sezonu

Marcel Kuc zwyciężył ostatnie w tym sezonie zawody kartingowe. Młody sportowiec w serii Max Challenge Polska 2015 na torze w Radomiu potwierdził swoją dobrą formę, zdobywając w klasyfikacji generalnej kolejny tytuł mistrzowski.

W zawodach startowali również pozostali młodzi kierowcy kartingowi - członkowie tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM Tarnów. Marcel Kuc, Gabriel Łukasiewicz i Cezary Turek walczyli o ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2015.

Gabriel Łukasiewicz ostatecznie w klasyfikacji generalnej uplasował się na 13 pozycji. Cezary Turek z kolei wywalczył siódmą lokatę. Tarnowscy zawodnicy zdobyli również tytuł I Wicemistrza w klasyfikacji drużynowej.