Mecz Bokserski Tigera Tarnów - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Mecz Bokserski Tigera Tarnów

14 grudnia w hali sportowej przy ulicy Gumniskiej został rozegrany mecz bokserski Tigera Tarnów z reprezentacją klubów południowo-wschodniej Polski oraz jeden pojedynek o puchar Starosty Powiatowego w Tarnowie.

Zawody zostały zorganizowane w nagrodę dla reprezentantów Tigera za wywalczenie w 2014 roku 13 medali Mistrzostw Polski i Pucharu Polski oraz zdobycie 185 punktów, co dało bardzo wysokie, 8 miejsce w kraju na ponad 200 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Bokserskim.

Po prezentacji zawodniczek i zawodników odbyło się uroczystość wręczenia pamiątkowych pucharów osobom wspierającym boks w Tarnowie. Cały mecz zakończył się wysokim zwycięstwem reprezentacji Tigera Tarnów 17-3.

Tiger Tarnów 3-0

Pojedynek o puchar Starosty Tarnowskiego wygrał Górka Dominik (Magic Boxing) Brzesko pokonując przez TKO w II rundzie Wójcika Olafa (RMG Boks Ozarów).