Medale młodych judoków - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Medale młodych judoków

13 medali zdobyli najmłodsi zawodnicy „Błękitnych – MPEC” w międzynarodowym turnieju w judo w Bardejovie. W zawodach uczestniczyli także judowcy z Martina, Popradu, Bardejova, Presova oraz Koszyc.

Pierwsze miejsca zajęli: Wojciech Florek w wadze 27kg, Ksawery Mróz w wadze 24kg, Milena Malisiewicz w wadze 42kg, Julia Wąż w wadze 27kg, Adrian Barnaś w wadze 30kg, Krzysztof Puzio w wadze 30kg, Maksymilian Marcinek w wadze 34kg i Michał Florek w wadze 55kg.

Na drugim stopniu podium uplasowali się Filip Dajtrowski w wadze 24kg oraz Jakub Nowak w wadze 38kg.

Trzecie miejsca wywalczyli:  Kacper Caruk w wadze 36kg, Mateusz Ćwiokowski w wadze 34kg i Mateusz Brożek w wadze 34kg.