Medalowi lekkoatleci - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Medalowi lekkoatleci

Pięć medali z lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Brzeszczach przywieźli zawodnicy Klubu Sportowego AZS PWSZ Tarnów.

W kategorii juniorów młodszych na pierwszym stopniu podium za bieg na 60m stanął Kamil Kubala. Drugą pozycję w tej samej konkurencji wywalczył Daniel Grobecki.

Wśród juniorów triumfowali Przemysław Tarchała (w biegu przez płotki) i Mateusz Różański (w skoku w dal), który dodatkowo podczas zawodów ustanowił swój nowy rekord życiowy (6,82m). Trzecie miejsce w biegu na 60m zajął z kolei Grzegorz Ungar.

Więcej o jednym z medalistów, Mateuszem Różańskim, można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika Tarnów.pl.