Metal w trzeciej rundzie Pucharu Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Metal w trzeciej rundzie Pucharu Polski

W rozegranym wczoraj spotkaniu drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Tarnów, Metal Tarnów pokonał na wyjeździe 4-3 (1-2) LKS Ładna.

Pierwszą bramkę zdobyli w tym meczu gospodarze, a konkretnie Kamil Kużdżał, który w 14 min zmusił do kapitulacji Stanisława Bijaka. W 27 min wyrównującą bramkę strzelił Jerzy Gromadzki, a wynik do przerwy ustalił w ostatniej minucie pierwszej połowy Kamil Kużdżał. Druga część spotkania należała już do piłkarzy Metalu. W 56 min do drugiego tego dnia remisu doprowadził Tomasz Barczak, w 67 min na prowadzenie wyprowadził tarnowian Adrian Ślęzak, a dziesięć minut później czwartą bramkę dla gości zdobył Tomasz Magdziarczyk (strzelcy dwóch ostatnich bramek pojawili się na boisku dopiero w 56 min). Wynik spotkania ustalił w 78 min rezerwowy zawodnik gospodarzy, Kacper Szot.

Pozostałe mecze drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Tarnów rozegrane zostaną dzisiaj o godz. 17. Zagrają w nich: LKS Rzepiennik Strzyżewski – Victoria Koszyce Małe, LKS Szynwałd – Dunajec Zakliczyn oraz Olimpia Wojnicz – Zorza Zaczarnie.