Międzynarodowy Festiwal Młodzieży, 3-6.06.2010 Poznan - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Międzynarodowy Festiwal Młodzieży, 3-6.06.2010 Poznan

Bardzo udany występ zanotowali na swoim koncie zawodnicy tarnowskiego MPEC w Poznaniu. Maciej Grabiec zajął 2-gie miejsce w punktacji długofalowej. Prowadził do ostatniego turnieju.

W finale MPEC uległ po zaciętym meczu bardziej doświadczonej drużynie juniorów starszych ze Skwierzyny i ostatecznie Maćka wyprzedził grający z “Szatanem” w kilku turniejach par Yanek Shpuntou. Olga i Justyna Długosz, Maciek Kita i Wojtek Stachnik zajęli w klasyfikacji generalnej exequo 4-te miejsce. Ponadto Maciek Grabiec i Yanek Shpuntou nieźle wypadli w GRAND PRIX zajmując 66 (296 par) Gratulacje! WYNIKI poszczególnych turniejów młodzieżowych poniżej: