Mini żużlowcy wicemistrzami Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Mini żużlowcy wicemistrzami Polski

Mini żużlowcy UKS Jaskółki zostali Wicemistrzami Polski Par Klubowych. Zawody finałowe rozegrano na mini torze w Rybniku. Podopieczni Mirosława Cierniaka potwierdzili dobrą formę, którą prezentowali przez sześć ostatnich rund.

W Rybniku młode Jaskółki zajęły trzecie miejsce. W klasyfikacji końcowej uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu, zdobywając srebrny medal w mini żużlowych rozgrywkach.

Punkty dla Tarnowa zdobyli: Mateusz Cierniak - 89 pkt w 35 biegach, Piotr Świercz - 49 pkt w 32 biegach oraz Mateusz Gzyl -5 pkt w 7 biegach.