Mistrzostwa Małopolski w boksie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Mistrzostwa Małopolski w boksie

Podczas Mistrzostw Małopolski w boksie rozgrywanych od 19 do 21 lutego 2010 roku w Krakowie, zawodnicy klubu Pałac Młodzieży "Tiger" zdobyli aż 9 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale. Tym samym wywalczyli pierwsze miejsce drużynowo.

Medale dla drużyny zdobyli:

1.Mistrz Małopolski Patryk Kurek kadet 52 kg.
2.Mistrz Małopolski Adrian Lis kadet 54 kg w półfinale pokonał kadrowicza Aleksandra Jasinowskiego z Superfighter Nowy Sącz w finale kolegę klubowego Krystiana Raczka.
3.Mistrz Małopolski Artur Majewski junior 52 kg.
4.Mistrz Małopolski Piotr Pomykacz junior 54 kg.
5.Mistrz Małopolski Jarosław Osuch junior 57 kg pokonał w finale kolegę klubowego Dariusza Rabendę .
6.Mistrz Małopolski Damian Kiwior junior 64 kg w półfinale pokonał Lisa Mateusza z Tarnowskiej Szkółki ,w finale pokonał kadrowicza Milana Sobczyka z Superfighter Nowy Sącz.
7.Mistrz Małopolski Łukasz Pis młodzieżowiec 64 kg w półfinale wygrał przez RSC w pierwszej rundzie z Kleczyńskim Dominikiem z Myślenic w finale pokonał kolegę klubowego Piotra Czwórnoga.
8.Mistrz Małopolski Dawid Gajowski 69 kg pokonał w półfinale przez RSC Cybulskiego Michała z Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej oraz wygrał w finale z Mardyłą Grzegorzem z Wisły Kraków.
9.Mistrzyni Małopolski Sylwia Warzyca 57 kg.

1.Wicemistrz Małopolski Jakub Kania pokonał w półfinale kadrowicza Nalepkę Marcela z Wieliczki oraz przegrał w finale z kadrowiczem Baszą Mateuszem z Wisły Kraków.
2.Wicemistrz Małopolski Piotr Czwórnóg przegrał w finale z kolegą klubowym Łukaszem Pisem.
3.Wicemistrz Małopolski Dariusz Rabenda wygrał w półfinale z Marcinem Koziołem w finale przegrał z Jarosławem Osuchem.
4.Wicemistrz Małopolski Krystian Reczek przegrał w finale z kolegą klubowym Adrianem Lisem.

-Brązowe medale zdobyli Rajmund Rabenda, Marcin Kozioł,Patryk Stachelek.
-Konrad Kucajda 50 kg - brak przeciwnika.
Patryk Kurek,Darian Lis oraz Krystian Reczek wywalczyli prawo udziału w eliminacjach strefowych w Lubiniu do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Artur Majewski,Piotr Pomykacz,Jarosław Osuch, Damian Kiwior wywalczyli prawo udziału w finałach mistrzostw Polski Juniorów w Wałczu w dniach od 02 do 06 marca.

Klasyfikacja drużynowa:

1.Pałac Młodzieży Tiger Tarnów - 9 złotych - 4 srebrne - 3 brązowe medale.
2.Wisła Kraków - 5 złotych - 4 srebrne medale.
3.Górnik Wieliczka - 5 złotych - 1 brązowy medal.
4.Golden Team Nowy Sącz - 4 złote - 2 brązowe medale.
5.Tarnowska Szkółka Bokserska - 3 złote - 1 srebrny - 3 brązowe.
6.BKS Magic Boxing Brzesko - 2 złote - 3 brązowe medale.
7.Puls Oświęcim - 2 złote medale.
8.Superfighter Nowy Sącz.
9.C.S.S Kraków.
10.Orzeł Kraków.
11.U.K.S Myślenice.

Tarnowska Szkółka Bokserska Tarnovia:
Złoty medal: waga 32 kg młodzików Piotr Maciejowski, Patryk Baliga waga 60 kg młodzików, Mariusz Grim kadeci – kategoria 63kg,
Srebrny medal: Łukasz Czuban waga +91 seniorów.
Brąz: juniorzy Mateuszow Lis waga 64 kg, Maciej Golonka waga 69 kg, a także Michał Cybulski w wadze 69 kg seniorów.
Mariusz Grim wywalczył prawo udziału w eliminacjach strefowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lubinie.