Mistrzostwa Polski z tarnowskim akcentem - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Mistrzostwa Polski z tarnowskim akcentem

Trzy medale wywalczyli wychowankowie tarnowskich klubów podczas lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które rozegrano w miniony weekend w Toruniu.

Michał Knapik, były podopieczny trenera Jarosława Wałaszka, w biegu finałowym na 800 metrów zajął drugie miejsce. Mariola Karaś, które niegdyś trenowała pod okiem Ryszarda Jasicza, zdobyła brązowy medal w sztafecie 4x400 metrów. W tej samej konkurencji, także brąz wywalczył Łukasz Ligęza, który dodatkowo w biegu indywidualnym na 200 metrów był piąty.

Michał Knapik to obecnie zawodnik RKS Łódź. Natomiast Mariola Karaś i Łukasz Ligęza reprezentują barwy AZS Kraków.