Młode koszykarki Pałacu przegrały w Nowym Sączu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Młode koszykarki Pałacu przegrały w Nowym Sączu

W kolejnym meczu małopolskiej klasy młodziczek w koszykówce, MKS Pałac Młodzieży Tarnów zagrał na wyjeździe z UKS Żak Nowy Sącz. Pojedynek pierwszej kolejki rundy rewanżowej zakończył się wysoką porażką naszego zespołu.

Spotkanie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu od początku przebiegało pod dyktando gospodyń. W pierwszej kwarcie sądeczanki zdobyły cztery razy więcej punktów od zespołu trenerki Debory Sajdak-Malec, kończąc ją z przewagą dwunastu punktów. Podobny przebieg miała druga „ćwiartka”, po zakończeniu której Pałac przegrywał 11-37.

W trzeciej kwarcie sądeczanki znów wyraźnie powiększyły dzielący oba zespoły dystans i po trzydziestu minutach wygrywały 61-17. Czwarta „ćwiartka” miała już w miarę wyrównany przebieg i mecz zakończył się wygraną UKS Żak 74-26 (16-4, 21-7, 24-6, 13-9).

MKS Pałac Młodzieży: Tatiana Stepek 11, Nadia Gądek 4, Maja Reczek 4, Julia Pęcak 2, Oliwia Sozańska 2, Oliwia Wrona 2, Karina Ozga 1, Emilia Cichy 0, Aleksandra Górska 0, Amelia Drelicharz 0, Daria Ozga 0.