Młodzi judocy z sukcesami - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Młodzi judocy z sukcesami

Z ośmioma medalami z mistrzostw rozgrywanych w Jaśle w ostatni weekend wrócili wychowankowie sekcji judo Pałacu Młodzieży. W zawodach wystartowało ponad 600 osób z ponad 60 klubów z 13 państw.

W tak licznym gronie zawodników najlepiej spisali się zawodnicy z grupy najstarszej, którzy trenują najdłużej. Swoje kategorie wagowe w juniorach młodszych wygrali: Hubert Włodarski i Dominik Duź. Drugie miejsca zdobyli: Paweł Rutkowski (juniorzy młodsi), Emilia Banek i Krzysztof Aksamit (dzieci starsze). Na trzecim miejscu podium uplasowali się z kolei: Krzysztof Gruchała (juniorzy  młodsi), Oliwia Kuffner (dzieci starsze) i Patrycja Szczerba (dzieci młodsze).