Młodzi kierowcy na podium! - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Młodzi kierowcy na podium!

Kajetan Gawron i Marcel Kuc - reprezentanci TTSK K-TEAM - znaleźli się na podium podczas V i VI rundy zawodów serii Rok Cup Poland, które odbyły się 6-7 czerwca na torze Wallra V Racing Club w Zielonej Górze. Tarnów reprezentowali również Kacper Szczurek, Piotr Dembiński, Karol Panek, Szymon Marut, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Gardziel.

Najrówniejsze tempo wśród naszych zawodników w trudnych warunkach pogodowych prezentowali Kajetan Gawron, który dzięki dobrej jeździe po raz pierwszy stanął na drugim stopniu podium kategorii Baby Rok oraz Marcel Kuc sklasyfikowany na drugiim miejscu w swojej kategorii Mini Rok.

W V i VI rundzie kategorii Mini Rok Marcel Kuc zajął odpowiednio 4 i 2 miejsce, Krzysztof Gardziel zajął 21 i 22, Gabriel Łukasiewicz wywalczył 16 i 20 miejsce, a w klasyfikacji drużynowej zajmują 3 i 5 pozycję.

W kategorii Baby Rok Karol Panek zajął 10 i 16 miejsce, Kajetan Gawron zdobył 8 i 2 miejsce, Szymon Marut wywalczył 17 i 18 pozycję, a w klasyfikacji drużynowej zajmują  4 i 2 miejsce.

W kategorii Junior Rok Kacper Szczurek zdobył 13 i 8 miejsce oraz w kategorii Rok DVS Piotr Dembiński dwukrotnie został sklasyfikowany na 5 miejscu.

Najlepszy z naszych zawodników Marcel Kuc zajmuję obecnie drugą lokatę w klasyfikacji generalnej.

Kolejne rundy serii Rok Cup Poland zaplanowano na 19-20 czerwca 2015 roku w Bydgoszczy.