Nieudany początek rundy futsalistek Iskry - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Nieudany początek rundy futsalistek Iskry

Nieudanie rozpoczęły rundę rewanżową pierwszoligowe futsalistki TS Iskry Tarnów. W pierwszym jej meczu, tarnowianki przegrały na wyjeździe 1-11 (1-7) z Targowianką Targowisko. Porażka ta zepchnęła nasz zespół na czwarte, przedostatnie miejsce w tabeli.

Piłka do futsalu

Spotkanie rozpoczęło się od bramki zdobytej w 3 min przez Wiktorię Krawczyk. Po dwóch golach Julii Dziurdzi (6 i 12 min) gospodynie prowadziły 3-0, a w 13 min ich prowadzenie podwyższyła Julia Sieczka. Potem w krótkim odstępie czasu (14, 15 i 16 min) hat-trick zaliczyła Gabriela Krawczyk, a wynik do przerwy ustaliła w 19 min Katarzyna Sowa.

Tuż po rozpoczęciu gry w drugiej połowie, na listę strzelczyń ponownie wpisały się Gabriela Krawczyk (21 min) i Julia Sieczka (22 min), a ostatnie dwie bramki w tym spotkaniu zdobyła - w 29 i 30 min - Wiktoria Guściora.

TS Iskra: Kateryna Lytvyn – Anita Kisielewska, Oliwia Patyk, Xymena Raputa, Zuzanna Wróbel oraz Klaudia Skrzyniarz - Milena Michałek, Amelia Miterka, Karolina Piwowarczyk, Katarzyna Sowa.