Ogrom medali w Bardejovie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Ogrom medali w Bardejovie

23 medale z Międzynarodowego Turnieju Młodzików i Dzieci w judo przywieźli zawodnicy Błękitnych-MPEC. Zawody jak co roku rozegrano w słowackim Bardejovie.

Na tatami pojawiło się 180 judoków z 10 klubów. Tarnowska reprezentacja wywalczyła 13 złotych medali, osiem srebrnych i dwa brązy.

Na pierwszym stopniu podium stanęli: Rafał Szarek, Mateusz Brożek, Jakub Szymański, Patryk Włodarski, Sebastian Dworak, Mateusz Ćwiokowski, Antoni Białecki, Beata Michałek, Oskar Reneson, Julia Wąż, Michał Szarek, Milena Malisiewicz i Adrian Barnaś.

Srebrne medale wywalczyli: Kacper Caruk, Kacper Ćwiokowski, Arkadiusz Lechowicz, Igor Miś, Emilka Jakubowska, Krzysztof Puzio, Ania Szymańska oraz Maksymilian Marcinek.

Z brązem na szyi wrócili z kolei: Julian Jagłowski i Bartosz Bogacz. Niewiele do medalu zabrakło Filipowi Dajtrowskiemu, który ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu.