Osiem medali - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Osiem medali

W dniach od 29 do 30 września w Dębicy został rozegrany Międzynarodowy Turniej Bokserski o puchar stowarzyszenia "Alternatywa". Bardzo dobrze spisali się zawodniczki i zawodnicy klubu bokserskiego „Tiger" Tarnów zdobywając osiem medali .

Złote medale wywalczyli : juniorka 51 kg Paulina Bogoń , młodzik 46 kg Maciej Kiwior , młodzik 48 kg Kacper Markowicz i junior 69 kg Krystian Raczek.

Srebrne medale zdobyli : młodzik 48 kg Maciej Szegda i kadetka 52 kg Patrycja Gębala.

Brązowe medale zdobyli : junior 64 kg Dariusz Kluzek oraz junior 75 kg Arkadiusz Małochleb.

Wygrany pojedynek Krystiana Raczka z Mateuszem Ziomkiem uznano za najładniejszą walkę finałów. W narożniku sekundował trener Józef Sadko .

Klub "Tiger" Tarnów cały czas prowadzi zapisy do szkółki bokserskiej .Treningi są bezpłatne . Wszystkie informacje znajdują się na stronie klubowej www.tiger-tarnow.pl.