Ósma z rzędu wygrana futsalistek Iskry - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Ósma z rzędu wygrana futsalistek Iskry

Zwycięską serię kontynuują, występujące w czwartej grupie pierwszej ligi, futsalistki Iskry Tarnów. W wyjazdowym meczu ósmej kolejki, zespół trenera Jacka Ćwika rozgromił 10-1 (5-1) krakowski Wawel, odnosząc tym samym ósme zwycięstwo.

Futsalistki Iskry Tarnów

Faworytkami tego meczu były bez wątpienia tarnowianki, wynik spotkania otworzyła jednak w 9 min zawodniczka gospodarzy, Anna Jasnos. Odpowiedź ekipy Iskry była jednak błyskawiczna. Jeszcze w tej samej minucie do remisu doprowadziła Kornelia Dudziak, a po bramkach zdobywanych co dwie minuty przez Karolinę Piwowarczyk, Weronikę Najberek i Paulinę Wałaszek, po kwadransie gry przyjezdne prowadziły 4-1. Wynik do przerwy ustaliła w ostatniej minucie pierwszej połowy, Aleksandra Skrzyniarz.

Pierwszoplanową postacią drugiej połowy była Paulina Wałaszek, która do bramki zdobytej przed przerwą dołożyła kolejne trzy trafienia: pierwsze w 24 min, dwa kolejne w 36 min. Na listę strzelczyń wpisały się także dwie inne zawodniczki, mające już na koncie gole z pierwszej połowy: Aleksandra Skrzyniarz (34 min) oraz Kornelia Dudziak (39 min).

TS Iskra: Klaudia Skrzyniarz – Paulina Wałaszek 4, Aleksandra Skrzyniarz 2, Karolina Piwowarczyk 1, Aniela Drwal oraz Kornelia Dudziak 2, Weronika Najberek 1, Milena Michałek.