Pewna wygrana młodzików w Chrzanowie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pewna wygrana młodzików w Chrzanowie

Po kolejne, osiemnaste już z rzędu zwycięstwo sięgnęli młodzi piłkarze ręczni pierwszej drużyny MKS Pałac Młodzieży Tarnów, występujący w małopolskiej lidze młodzików. W pierwszej kolejce rewanżowej rundy spotkań w grupie finałowej, tarnowianie w wyjazdowym meczu pewnie pokonali UMKS-PMOS Chrzanów.

Młodzicy MKS Pałac Młodzieży Tarnów (piłka ręczna)

Jedyny remis w tym spotkaniu notowano w 2 min, gdy po rzucie Przemysława Ciszewskiego było 1-1. Dwie minuty później Paweł Chłopek wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 3-1, a w 11 min po kolejnym trafieniu tego zawodnika podopieczni trenera Tomasza Ciapały wygrywali 7-2. Na celny rzut Oskara Garnka, tarnowianie odpowiedzieli kolejnymi czterema bramkami, dzięki czemu w 16 min prowadzili 11-3. Dwie minuty później było 5-11, ale w 22 min Igor Bielko doprowadził do korzystnego dla Pałacu rezultatu 14-5. W końcówce pierwszej połowy, tarnowianie powiększyli jeszcze dzielący oba zespoły dystans, schodząc na przerwę z jedenastobramkową przewagą.

W 28 min Pałac wygrywał 21-10. Potem trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Igor Bielko, między słupki trafił także Dawid Chudyka i w 37 min przewaga „siódemki” Tomasza Ciapały wzrosła do piętnastu bramek (25-10). Pięć minut później chrzanowianie zmniejszyli straty do dwunastu „oczek” (15-27). Końcowe minuty przebiegały natomiast pod znakiem wyrównanej gry i pojedynek zakończył się wygraną Pałacu 31-20 (18-7).

MKS Pałac Młodzieży I: Szymon Bućko, Jakub Zakrzewski - Dawid Chudyka 11, Igor Bielko 9, Paweł Chłopek 6, Jan Wiśniewski 2, Maciej Pal 1, Wiktor Pudło 1, Mateusz Śmieszek 1, Kacper Golec, Igor Kawa, Jakub Kupiec, Sebastian Nowak, Jakub Plebanek, Jakub Solarz.