Pewna wygrana rezerw Tarnovii - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pewna wygrana rezerw Tarnovii

W szóstej kolejce spotkań trzeciej ligi piłki nożnej kobiet, drugi zespół Tarnovii podejmował na stadionie przy ul. Bandrowskiego Iskrę Brzezinka. Gospodynie pokonały wicelidera 4-1 (2-0).

Mecz piłki nożnej kobiet: Tarnovia II - Górnik Wieliczka

Tarnowianki objęły prowadzenie w 5 min po strzale Gabrieli Krawczyk. Ta sama zawodniczka w 18 min po raz drugi wpisała się na listę strzelczyń, ustalając tym samym wynik do przerwy.

Po zmianie stron, pierwszą bramkę zdobyła w 67 min Karolina Kozioł. Osiem minut później po jej strzale, podopieczne trenera Wojciecha Kubonia prowadziły już 4-0. Przyjezdne odpowiedziały na to jedynie trafieniem Karoliny Chrapkiewicz z 85 min.

Po tym zwycięstwie nasz zespół zajmuje piąte miejsce w tabeli.