Pewna wygrana rezerw Tarnovii - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pewna wygrana rezerw Tarnovii

W meczu dwudziestej kolejki trzeciej ligi piłki nożnej kobiet, rezerwy Tarnovii zmierzyły się na boisku przy ul. Bandrowskiego ze Starówką Nowy Sącz. Tarnowianki wygrały to spotkanie 3-0 (1-0).

Piłkarka rezerw Tarnovii

Rezultat meczu otworzyła w 31 min Gabriela Michałek. Dziesięć minut po przerwie, prowadzenie zespołu trenera Janusza Kubonia podwyższyła Karolina Kozioł. Jedenastą w tym sezonie wygraną tarnowianek przypieczętowała natomiast w 70 min Ewelina Bojdo.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu, druga drużyna Tarnovii plasuje się w tabeli na piątej pozycji, tracąc tylko punkt do klasyfikowanych na trzecim miejscu rezerw Resovii.