Pięć medali judoków Błękitnych-MPEC - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pięć medali judoków Błękitnych-MPEC

Z pięcioma medalami wrócili zawodnicy Błękitnych-MPEC Tarnów z rozgrywanego w Zakopanem XXII Międzynarodowego Turnieju Judo. W zawodach udział wzięło ponad 300 młodych zawodniczek i zawodników z Polski oraz Czech, Słowacji i Ukrainy.

Spośród tarnowskiej ekipy najlepiej w turnieju rozegranym w hali zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zaprezentowali się Bartosz Bogacz oraz Michał Florek. Obaj zajęli pierwsze miejsca – Bartosz w wadze 36 kg, Michał w kategorii 66 kg.

Srebrny medal wywalczył w Zakopanem, startujący w wadze 38 kg, Mateusz Brożek, na trzecich pozycjach rywalizację zakończyli natomiast Arkadiusz Lechowicz w kategorii 42 kg oraz Maksymilian Marcinek w wadze 44 kg. Bliski miejsca na podium był także Krzysztof Puzio (40 kg), który sklasyfikowany został na piątym miejscu.