Pierwsza wygrana futsalistek TS Iskra - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pierwsza wygrana futsalistek TS Iskra

Drugi w tym sezonie mecz rozegrały w sobotę pierwszoligowe futsalistki TS Iskra Tarnów. W spotkaniu rozegranym w hali w Dębnie tarnowianki pokonały 7-4 (3-2) Puszczę Niepołomice, notując tym samym pierwszą w sezonie wygraną.

Mecz pierwszej ligi futsalu: TS Iskra Tarnów - Puszcza Niepołomice

Sobotni pojedynek rozpoczął się od bardzo szybko zdobytej bramki przez futsalistki z Niepołomic. Już w 1 min Klaudia Skrzyniarz skapitulowała po strzale Dominiki Michalczyk. W 4 min do remisu doprowadziła wprawdzie Paulina Wałaszek, ale trzy minuty później po strzale Izabeli Janiczek, rywalki prowadziły 2-1. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do tarnowianek, które dzięki trafieniom Gabrieli Kusion (12 min) oraz Karoliny Piwowarczyk (15 min) zeszły na przerwę z jednobramkową przewagą.

W drugą część meczu znów lepiej weszły niepołomiczanki, w 25 min po strzale Dominiki Michalczyk doprowadzając do remisu 3-3. Odpowiedź podopiecznych trenerów Jacka Ćwika i Michała Jarząba była jednak bardzo szybka. Akcje Zuzanny Wróbel (29 min), Oliwii Patyk (29 min) oraz Anity Kisielewskiej (30 min) doprowadziły do stanu 6-3. W końcówce na listę strzelczyń wpisały się jeszcze Izabela Janiczek (37 min) oraz Natalia Olchawska (39 min) i mecz zakończył się trzybramkową wygraną naszego zespołu.

TS Iskra: Klaudia Skrzyniarz – Anita Kisielewska 1, Gabriela Kusion 1, Karolina Piwowarczyk 1, Paulina Wałaszek 1 oraz Natalia Olchawska 1, Oliwia Patyk 1, Zuzanna Wróbel 1, Milena Michałek, Xymena Raputa, Magdalena Ryczek.