Pierwsza wygrana futsalistów Futsal Club - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pierwsza wygrana futsalistów Futsal Club

Na zakończenie pierwszej rundy spotkań, po pierwsze w sezonie zwycięstwo sięgnęli drugoligowi futsaliści Futsal Club Tarnów. W meczu rozegranym w niedzielę w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej, tarnowianie pokonali 8-5 (4-1) Stal Mielec.

Mecz drugiej ligi futsalu mężczyzn: Futsal Club Tarnów - Stal Mielec

Spotkanie rozpoczęło się zdecydowanie po myśli gospodarzy. Już w 1 min tarnowian na prowadzenie wyprowadził Bartłomiej Krużel, a po strzałach Adriana Paska i Jakuba Szewczyka, w 7 min tarnowianie prowadzili 3-0. W odpowiedzi na trafienie Mateusza Doparta (14 min), w 19 min po raz drugi na listę strzelców wpisał się Adrian Pasek i na przerwę oba zespoły zeszły przy trzybramkowym prowadzeniu Futsal Club.

Początek drugiej połowy absolutnie nie wskazywał na wygraną podopiecznych trenera Damiana Chudyby. W 24 min po hat-tricku Mateusza Doparta na tablicy pojawił się bowiem wynik 4-4, a w 30 min piątą bramkę dla mielczan zdobył Kacper Misiak. Końcowe dziesięć minut przebiegało już jednak pod dyktando futsalistów Futsal Club. W 32 min do drugiego tego dnia remisu doprowadził Bartłomiej Krużel, w dalszych minutach do siatki trafiali natomiast Piotr Jodłowski (33 min), Daniel Ptak (35 min) oraz Jakub Szewczyk (39 min).

Futsal Club: Adrian Zachara – Bartłomiej Krużel 2, Adrian Pasek 2, Jakub Szewczyk 2 Kamil Kuta oraz Piotr Jodłowski 1, Daniel Ptak 1, Antoni Klepacki, Dariusz Rajczyk, Bartosz Rębacz, Kacper Srebro.