Pięściarze „Tigera" w finałach Mistrzostw Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pięściarze „Tigera" w finałach Mistrzostw Polski

W dniach od 13 do 16 września w Poznaniu rozegrany został kolejny turniej z cyklu Grand Prix seniorów. Klub bokserski "Tiger" Tarnów reprezentowali
Jakub Kras i Damian Kiwior.

Tarnowscy zawodnicy wywalczyli po trzy punkty zapewniajace awans do finałów Mistrzostw Polski Młodzieżowców , które odbędą się za miesiąc w Radomiu . Łukasz Pis i Dariusz Rabenda zrezygnowali z wyjazdu do Poznania, mając już wcześniej zapewniony awans. Pięściarze Tigera Tarnów wywalczyli łącznie 36 punkty, co daje trzynaste miejsce drużynowo na 81 startujących klubów.

Od poniedziałku klub rozpoczyna treningi w wyremontowanej hali , przy ulicy Gumniska 28 , gdzie cała drużyna będzie się przygotowywać do Mistrzostw Polski Klubów Gwardyjskich, które rozpoczną się za tydzień . Prowadzone są zapisy do szkółki bokserskiej dla dziewczyn i chłopców w wieku od 10 do 18 lat . Treningi są darmowe.