Po przerwie straciły przewagę - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Po przerwie straciły przewagę

Z kompletem porażek zakończyły sezon najmłodsze piłkarki ręczne MKS Pałac Młodzieży Tarnów. W ostatnim meczu małopolskiej ligi dziewcząt, podopieczne trenera Łukasza Szostaka przegrały w swojej hali z UKS Sęp Wilczyska.

Występująca w lidze dziewcząt drużyna piłkarek ręcznych MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Pierwsze minuty wskazywały na łatwe zwycięstwo tarnowianek. Pierwszą bramkę zdobyły wprawdzie przyjezdne, a w 4 min notowano wynik 2-2, ale w 7 min po rzucie Emilii Wolskiej, Pałac prowadził 6-2. Kolejne minuty pierwszej połowy przyniosły grę bramka za bramkę, a w 18 min po kolejnych dwóch trafieniach Emilii Wolskiej było 10-5. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się czterobramkowym zwycięstwem „siódemki” trenera Łukasza Szostaka.

Druga połowa rozpoczęła się jednak od pięciu celnych rzutów przyjezdnych i w 30 min to ekipa z Wilczysk prowadziła 11-10. Pierwszą w tej odsłonie bramkę dla Pałacu zdobyła - po piętnastu minutach bez trafienia – dopiero w 33 min Maria Frączek, na sześć minut przed końcem było natomiast 12-12. Końcówka meczu znów należała jednak do przyjezdnych, które zdobyły cztery bramki z rzędu. Celny rzut oddany w ostatniej minucie przez Milenę Kalinowską zmniejszył jedynie rozmiary porażki MKS PM Młodzieży na 13-16 (10-6).

MKS Pałac Młodzieży: Wiktoria Kobylarczyk, Olga Górka, Izabela Śliwa – Maria Frączek 4, Emilia Wolska 4, Julia Kapustka 3, Milena Kalinowska 2, Olga Denisiuk, Emilia Dydo, Julia Foszcz, Julia Kubiś, Klaudia Schab, Kinga Słota, Laura Stelmach, Oliwia Szymańska.