Podium młodych pięściarzy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Podium młodych pięściarzy

Dwa srebrne medale i jeden brązowy podczas odbywających się w Tarnowie Podgórnym mistrzostw Polski młodzików wywalczyli najmłodsi pięściarze Tigera Tarnów.

Srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski zdobył Maciej Basta w wadze do 46 kg. Również srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski wywalczył Miłosz Zaucha w wadze do 54 kg, przegrywając finał z medalistą mistrzostw Europy, Jakubem Dordzikiem. Brązowy medal natomiast przypadł Pawłowi Bardo, który wystartował w kategorii wagowej do 62 kg.

Reprezentacja Tigera Tarnów uplasowała się w pierwszej piątce w klasyfikacji drużynowej.