Półfinał Pucharu Polski nie dla rezerw Unii - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Półfinał Pucharu Polski nie dla rezerw Unii

W rozegranym wczoraj pierwszym meczu ćwierćfinałowym piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Tarnowie, grające w klasie okręgowej rezerwy Unii Tarnów uległy 1-6 (1-2) czwartoligowej Wolanii Wola Rzędzińska.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 10 min bramkarz Wolanii, Michał Boruch skapitulował bowiem po strzale Antoniego Klepackiego. Potem między słupki trafiali jednak już tylko piłkarze gości. Jeszcze przed przerwą czwartoligowcy wyszli na prowadzenie po dwóch bramkach Artura Nowaka (23 i 32 min).

W 63 min prowadzenie gości podwyższył Adrian Wójcik, a dziesięć minut później hat-trick skompletował Artur Nowak. Wygraną „jedenastki” z Woli Rzędzińskiej przypieczętował, wprowadzony na boisko w 60 min, Damian Lubera, pokonując tarnowskiego bramkarza w 76 i 82 min.