Porażka na koniec sezonu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Porażka na koniec sezonu

Na zakończenie rozgrywek w czwartej grupie pierwszej ligi futsalu kobiet, TS Iskra Tarnów zmierzyła się w hali w Dębnie z KS Tyniec. Spotkanie to zakończyło się porażką zespołu trenera Jacka Ćwika 2-4 (2-1).

Futsalistki Iskry Tarnów

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla tarnowianek, w 6 min wynik otworzyła bowiem Karolina Piwowarczyk. Mało tego, minutę później na listę strzelczyń wpisała się Aniela Drwal i było 2-0. Potem bramki zdobywały jednak już tylko futsalistki z Tyńca. Wynik do przerwy ustaliła w 15 min Monika Gacek.

Ta sama zawodniczka chwilę po wznowieniu gry po przerwie (21 min) doprowadziła do remisu, a w 22 min trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobyła Wiktoria Wątor. Wynik ustalony został w 25 min po samobójczym trafieniu tarnowskiej bramkarki, Klaudii Skrzyniarz.

TS Iskra: Karolina Placek – Karolina Piwowarczyk 1, Gabriela Kusion, Aleksandra Skrzyniarz, Katarzyna Trytek oraz Klaudia Skrzyniarz – Aniela Drwal 1, Ewelina Bojdo, Kornelia Dudziak, Karolina Kozioł, Milena Michałek, Weronika Najberek, Paulina Wałaszek.

Tarnowianki zakończyły sezon na drugim miejscu, ustępując pola jedynie Wandzie Kraków (były przy tym jedynym zespołem, który zdołał odebrać punkty mistrzowskiej ekipie). W dziesięciu meczach zespół trenera Jacka Ćwika odniósł osiem zwycięstw i doznał dwóch porażek (w dwóch ostatnich spotkaniach), notując bilans bramkowy 70-34.