Porażka z outsiderem - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Porażka z outsiderem

W rozegranym awansem meczu czternastej kolejki czwartej grupy drugiej ligi futsalu mężczyzn, Futsal Club Tarnów zmierzył się na wyjeździe z KF Stal Mielec. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli gospodarze, wynik 4-2 (1-2) dał im pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

Mecz drugiej ligi futsalu mężczyzn: Stal Mielec - Futsal Club Tarnów

Pierwsza połowa nie wskazywała na porażkę naszego zespołu. Wynik spotkania otworzył w 5 min Jakub Szewczyk. Ten sam zawodnik ustalił w 16 min rezultat do przerwy, celnym strzałem odpowiadając na trafienie z 12 min Marcina Mokrzyckiego.

Po dwóch minutach gry po przerwie było już 2-2, piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował Bartłomiej Krużel. W 23 min mielczan na prowadzenie wyprowadził Kamil Miśko. Ten sam zawodnik w 29 min przypieczętował wygraną swojego zespołu, wykorzystując jeden z trzech podyktowanych dla gospodarzy po przerwie przedłużonych rzutów karnych.

Mimo tej przegranej tarnowianie zachowali szóste miejsce w tabeli. Ich przewaga nad plasującą się bezpośrednio za nimi ekipą KF Stali Mielec zmalała jednak do zaledwie jednego punktu.

Futsal Club: Michał Boruch – Piotr Jodłowski, Bartłomiej Krużel, Adrian Pasek, Jakub Szewczyk oraz Tomasz Dudziak – Antoni Klepacki, Kamil Kuta, Daniel Ptak, Dariusz Rajczyk, Kacper Srebro.