Porażki w zaległych spotkaniach - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Porażki w zaległych spotkaniach

Środa była nieudana dla tarnowskich zespołów seniorów, odrabiających zaległości w ligach piłkarskich. Swoje mecze przegrały – i to bez strzelonej bramki – zarówno Tarnovia, jak i Iskra Tarnów.

Mecz piłki nożnej: Unia Tarnów - Tarnovia

W zaległym meczu drugiej kolejki czwartej ligi, Tarnovia zmierzyła się w Niecieczy z drugą drużyną tamtejszego Bruk-Betu Termaliki. Gospodarze objęli prowadzenie już w 14 min po strzale Bartosza Snopczyńskiego. Do przerwy niecieczanie prowadzili różnicą dwóch bramek, w 40 min na listę strzelców wpisał się bowiem Piotr Nowak. Wynik meczu na 3-0 (2-0) ustalił w 63 min Dawid Lizak, który w pierwszej połowie zastąpił na boisku zdobywcę pierwszej bramki. Tarnovia przed dwoma ostatnimi jesiennymi meczami klasyfikowana jest na dziesiątej pozycji.

Jeszcze gorzej powiodło się ekipie tarnowskiej Iskry, która w zaległym wyjazdowym pojedynku klasy „A” uległa 0-4 KS US Śmigno. Na kolejkę przed końcem jesiennej rundy rozgrywek, beniaminek z Tarnowa zajmują dziewiąte miejsce.