Przerwana seria Metalu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Przerwana seria Metalu

W rozegranym wczoraj meczu szóstej kolejki drugiej grupy tarnowskiej klasy okręgowej, Metal Tarnów przegrał na wyjeździe 0-5 (0-2) z Dunajcem Zakliczyn. Tym samym przerwana została, trwająca od maja seria dziesięciu kolejnych ligowych meczów bez porażki beniaminka „okręgówki”.

Nieszczęście tarnowian rozpoczęło się w 26 min, kiedy to Kacpra Zapałę pokonał Dariusz Gwiżdż. W kolejnych minutach tarnowski bramkarz trzykrotnie kapitulował po strzałach Mateusza Wójcika (39, 56 i 59 min), a wygraną gospodarzy przypieczętował w 89 min Mateusz Brzęk.

Po tej porażce tarnowianie spadli na szóste miejsce w tabeli. Mają jednak tyle samo punktów, co zespoły sklasyfikowane na pozycjach od drugiej do piątej, a od nowego lidera, którym została ekipa z Zakliczyna, dzielą ich tylko dwa punkty.