Remis z wiceliderem - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Remis z wiceliderem

W rozegranym awansem meczu trzynastej kolejki drugiej ligi, futsaliści Futsal Club Tarnów zmierzyli się w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej z wiceliderem BSF Busko-Zdrój.

Piłka do futsalu

Pierwsza bramka padła w 3 min, kiedy gości na prowadzenie wyprowadził Dominik Szymkiewicz. Trzy minuty później do remisu doprowadził Bartosz Rębacz, potem w krótkim odstępie gole dla naszej drużyny zdobyli Piotr Jodłowski (11 min) oraz Antoni Klepacki (12 min). Końcówka pierwszej połowy znów należała jednak do przyjezdnych. Kontaktowe trafienie zaliczył jeszcze w 12 min Filip Rogoziński, a wynik do przerwy ustalił dwie minuty później Maciej Śliski.

W drugiej połowie, emocje na dobre rozpoczęły się w 25 min, kiedy bramkę dla Futsal Club strzelił Kamil Kuta. W odpowiedzi, na listę strzelców wpisali się Kacper Rogoziński (26 min) oraz Mateusz Zach (27 min) i bliższa wygranej była w tym momencie drużyna Buska-Zdroju. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 5-5 (3-3), a jego wynik ustalił w 36 min Dariusz Rajczyk.

Tarnowianie zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli.

Futsal Club: Adrian Zachara – Piotr Jodłowski 1, Bartłomiej Krużel, Adrian Pasek, Jakub Szewczyk oraz Michał Boruch – Antoni Klepacki 1, Kamil Kuta 1, Dariusz Rajczyk 1, Bartosz Rębacz 1, Miłosz Chwał, Mariusz Pawłowski, Kacper Srebro.