SSP nr 2 najlepsza w Pucharze Tarnowa - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

SSP nr 2 najlepsza w Pucharze Tarnowa

W hali sportowo-widowiskowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej, rozegrany został wczoraj piąty turniej czwartej edycji Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt o Puchar Prezydenta Tarnowa. Triumfowała w nim ekipa Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO w Tarnowie.

Mecz Pucharu Tarnowa w koszykówce o Puchar Prezydenta Tarnowa

Drużyna trenowana przez Deborę Sajdak-Malec w finałowym pojedynku pokonała zespół Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie. Na trzeciej pozycji wspólnie sklasyfikowane zostały natomiast zespoły SP nr 9 Tarnów i SP nr 10 Tarnów. W turnieju rywalizowały także ekipy: SP nr 2 Tarnów, SP nr 8 Tarnów, SP nr 14 Tarnów, SP nr 23 Tarnów, SP nr 24 Tarnów oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Tarnowie.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Zuzanna Adamczyk, Natalia Czosnek, Julia Jędrzejowska, Zofia Kołodziej, Julia Pabian oraz Maria Sikora.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Tarnowa po pięciu turniejach prowadzi SP nr 3 Tarnów – 51 pkt., wyprzedzając SP nr 8 Tarnów - 46 pkt. oraz SP nr 24 Tarnów – 45 pkt.

Kolejne zawody czwartej edycji Pucharu Tarnowa w koszykówce o Puchar Prezydenta Tarnowa odbędzie się w hali przy ul. Gumniskiej, we wtorek, 12 kwietnia.