Sensacyjne wyniki zawodników Auto Moto Klubu Tarnowskiego!!! - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Sensacyjne wyniki zawodników Auto Moto Klubu Tarnowskiego!!!

Podczas ubiegłego weekendu w Limanowej odbyły się dwie ostatnie rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

W trudnych zimowych warunkach na najdłuższej w Polsce trasie bardzo dobrze spisali się zawodnicy AMK Tarnów:

• Piotr Oleksyk zdeklasował rywali w klasyfikacji generalnej grupy H oraz klasie HS-2000, zapewniając sobie tytuł I Wicemistrza Polski.
  • Adam Garbacz w tej samej klasie zajął w sobote 3m. a w niedziele po bardzo brawurowej jeżdzie dołączył na 2 m. do Piotrka na podium.
  • Radosław Pogan zaczął w sobote od 2 m., a w niedziele przyspieszył i wygrał zdecydowanie w klasie A-2000.
  • Waldemar Janecki był dwa razy drugi co zapewniło mu tytuł I wicemistrza Polski w klasie HS-750.
  • Jakub Bień mimo pewnych trudności technicznych, ukończył obie eliminacje zapewniając sobie tytuł I Wicemistrza Polski w klasie A-1600.

Dzięki wyjątkowo szybkiej jeżdzie Tarnowianie w ostatniej rundzie MP zajeli wysokie 7, 8 i 9 miejsca w klasyfikacji generalnej całego wyscigu, w którym wystartowało 68 zawodników.