Setka zawodników na turnieju - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Setka zawodników na turnieju

500 zawodników wzięło udział w ogólnopolskim turnieju karate Carpathia Cup 2017, który odbył się w Rzeszowie. Tarnów reprezentowała dziewięcioosobowa ekipa Tarnowskiego Klubu Sportowego Kyokushin Karate.

Pierwsza miejsce wywalczyła Natalia Korzec, która w walce finałowej po dogrywce jednogłośnie na punkty pokonała znacznie cięższą od siebie rywalkę z Radomia Klaudię Daleską. Natalia w marcu będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach Europy.

Na trzecim stopniu podium stanęły: Kornelia Korzec i Hanna Dyngosz, które rywalizowały w kategorii dzieci starszych (rocznik 2006).

Na macie pojawili się również: Daria Starzec, Miłosz Adamczyk, Emilia Podsobińska, Eryk Dyngosz, Oliwier Kurczab i Miłosz Pacocza.