Siatkarki SMS XXI LOS Jedynka nie zwalniają tempa - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Siatkarki SMS XXI LOS Jedynka nie zwalniają tempa

Siódme zwycięstwo w siódmym spotkaniu drugiej ligi małopolskiej siatkówki kobiet odniosła drużyna SMS XXI LOS Jedynka Tarnów. W meczu rozegranym w hali przy ul. Szujskiego, tarnowianki bez straty seta pokonały UKS Victoria Witkowice.

Tarnowianki były w tym pojedynku zdecydowanymi faworytkami (zespół z Witkowic przegrał wszystkie wcześniejsze mecze) i nie zawiodły oczekiwań. Ich wyższość widoczna była zwłaszcza w pierwszym secie, w którym pozwoliły przeciwniczkom na zdobycie tylko dziesięciu punktów. W pozostałych partiach przewaga ekipy trenera Michała Madejskiego nie była tak zdecydowana, ale gospodynie nie miały w nich problemów z odniesieniem zwycięstwa. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną SMS XXI LOS Jedynka 3-0 (25-10, 25-17, 25-23).

- Był to mecz bez historii. Nasze zwycięstwo w nim ani przez moment nie podlegało dyskusji. Zagraliśmy spokojną siatkówkę, a dla dziewczyn był to jeden z elementów przygotowań do czekającego je za kilka dni startu w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski juniorek – powiedział Michał Madejski.

SMS XXI LO Jedynka: Katarzyna Dyrek, Karolina Kopera, Marta Dąbrowska, Wiktoria Salamon, Marlena Najder, Aleksandra Antas, Julia Hebda, Gabriela Niedbała, Nina Chojnacka, Gabriela Uriasz, Karolina Gandor, Wanessa Czech (libero).