Siatkarze MUKS Iskierka nadal bez porażki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Siatkarze MUKS Iskierka nadal bez porażki

Drugie w tym sezonie zwycięstwo odnieśli, grający w pierwszej lidze małopolskiej mężczyzn, siatkarze MUKS Iskierki Tarnów. W spotkaniu rozegranym w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach, podopieczni trenera Andrzeja Łosia pokonali 3-1 (25-17, 25-13, 21-25, 25-17) UMKS Kęczanin II Kęty.

Spotkanie nie dostarczyło kibicom zbyt wielu emocji. W dwóch pierwszych setach wyraźnie przeważali w nim tarnowianie. W trzeciej partii, w szeregi gospodarzy wkradło się pewne rozluźnienie, co zaowocowało zwycięstwem młodego – opartego na zawodnikach, którzy w poprzednim sezonie ukończyli wiek juniora – zespołu z Kęt. W czwartym secie sytuacja wróciła jednak do obowiązującej tego dnia normy i odsłona ta zakończyła się gładką wygraną MUKS Iskierki.

- Kontrolowaliśmy to spotkanie, praktycznie od początku do końca. Jedynie w trzecim secie w naszej grze pojawiło się trochę „bałaganu”, ale często tak bywa, jeśli gładko wygrywa się dwa pierwsze sety. Na szczęście szybko odbudowaliśmy się w czwartym secie i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa – podsumował występ swoich podopiecznych trener Andrzej Łoś.

Już w najbliższą sobotę, tarnowskich siatkarzy czeka bardzo ważny mecz. O godz. 19.30 zmierzą się w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach z innym zespołem, mającym na koncie dwa zwycięstwa, GKPS Gorlice.

MUKS Iskierka: Dawid Gębala, Łukasz Oleszczuk, Przemysław Dźwierzyński, Maciej Żeleźnik, Marcin Wójcik, Filip Babiec, Konrad Dźwierzyński (libero) oraz Mateusz Porosło, Kacper Lazarowicz, Grzegorz Jachym, Jakub Basta, Sławomir Sorys (libero).