Siatkarze bez straty seta - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Siatkarze bez straty seta

Miniony weekend był bardzo udany dla naszych zespołów walczących o punkty w drugiej lidze małopolskiej w siatkówce mężczyzn. Swoje domowe mecze wygrały – i to bez straty seta – zarówno MUKS Iskierka Tarnów, jak i MUKS Sokół Gumniska Tarnów.

Mecz siatkówki mężczyzn: MUKS Iskierka Tarnów - Orzeł Ciężkowice

Rozegrany w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach pojedynek MUKS Iskierki Tarnów z Orłem Ciężkowice był dla obu zespołów okazją do odniesienia pierwszego w sezonie zwycięstwa. Szansę tę wykorzystali tarnowianie. Gospodarze wygrali 3-0 (25-21, 25-21, 25-22), a zwycięstwo to dało im awans na piąte miejsce.

Jeszcze pewniejsze zwycięstwo odniosła ekipa lidera, MUKS Sokół Gumniska Tarnów, która w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zmierzyła się z MKS-em Ryglice. Tarnowianie oddali rywalom tylko 50 „małych” punktów, zwyciężając 3-0 (25-19, 25-18, 25-13). Była to czwarta z rzędu wygrana naszej ekipy, która w tym sezonie nie straciła jeszcze seta.