Sławomir Peszko nie do zatrzymania dla Unii - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Sławomir Peszko nie do zatrzymania dla Unii

Na stadionie tarnowskiej Unii rozegrany został wczoraj sparingowy mecz pomiędzy gospodarzami, a występującą w krakowskiej klasie okręgowej, Wieczystą Kraków. Ten towarzyski pojedynek wzbudził zainteresowanie kibiców w całym kraju, w drużynie z Krakowa zadebiutował bowiem Sławomir Peszko.

Czterdziestoczterokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Świata w 2018 roku i Mistrzostw Europy w 2016 roku, pojawił się na boisku Stadionu Miejskiego w Tarnowie-Mościcach po przerwie. Chwilę później (47 min) Artur Biały sfinalizował dokładne podanie Martuna Abovyana i Unia prowadziła 1-0. W 54 min było 1-1, po asyście Sławomira Peszki celnie główkował Patryk Zieliński. Trzy minuty później były reprezentant naszego kraju celnym strzałem sfinalizował swoją indywidualną akcję i goście prowadzili 2-1. Wynik na 3-1 (0-0) dla Wieczystej ustalił w 62 min Patryk Zieliński, po raz drugi wykorzystując dogranie Sławomira Peszki.