Sukces tarnowskich strzelców - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Sukces tarnowskich strzelców

W dniach od 21 – 26.07.2009 na strzelnicy WAWEL Kraków odbył się Finał XV OOM w strzelectwie sportowym w którym wystartowali zawodnicy TKS LOK Tarnów odnosząc wspaniały sukces zdobywając dwa złote medale.

Pierwszy otrzymała Patrycja Kubisztal w konkurencji Karabin Pneumatyczny 40 strzałów z wynikiem 391punktów Klasa Mistrzowska.Bardzo dobrze spisała się również Joanna Misiaszek zajmując 5 miejsce w konkurencji Karabin Sportowy 60 leżąc ,w punktacji klubowej TKS LOK zajął 8 miejsce na 54 sklasyfikowanych klubów. W tym samym czasie rozegrane zostały zawody GRAND PRIX POLSKI i w tym turnieju dziewczęta z Tarnowa zdobyły trzy medale. Patrycja Kubisztal w Kpn 40 złoty,a Kinga Kołodziej złoty w Ksp 3x20 i srebrny w Ksp 60 leżąc,. Ponadto Kinga reprezentowała 6000 zawodników olimpiady czytając Rotę Ślubowania w czasie otwarcia XV OOM na krakowskim Rynku, a Joanna Misiaszek była członkiem pocztu sztandarowego. Także trener klubu Jerzy Madej otrzymał dwa złote medale, które dostawali trenerzy złotych medalistów Olimpiady.
Dodajmy, że Kinga Kołodziej jest stypendystką Stypendiów Prezydenta Miasta Tarnowa, a jej trener Jerzy Madej – laureatem Nagród Prezydenta Miasta Tarnowa.