Szczypiorniści zagrają w finałach mistrzostw Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Szczypiorniści zagrają w finałach mistrzostw Polski

Juniorzy starsi MKS Pałac Młodzieży awansowali do 1/16 finałów mistrzostw Polski w piłce ręcznej. Podopieczni duetu trenerskiego Bartosza i Józefa Bommersbachów pokonali w dwumeczu zespół SKS Kusy Kraków.

Szczypiorniści zagrają w finałach

W pierwszym pojedynku rozegranym na wyjeździe tarnowscy szczypiorniści po fantastycznej drugiej połowie pokonali drużynę gospodarzy 29:26. W kolejnym spotkaniu też okazali się lepsi, wygrywając tym razem u siebie 30:24.

Dzięki dobrej postawie piłkarze ręczni MKS Pałac Młodzieży zajęli drugie miejsce w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki ręcznej i awansowi do 1/16 finałów mistrzostw Polski w kategorii juniorów starszych, które odbędą się na początku lutego w Kielcach.

Skład zespołu:

Bramkarze: Robert Pyrek, Krzysztof Ocytko,

Zawodnicy i bramki zdobyte w dwóch meczach: Adrian Zaucha /1,0/, Konrad Łuczyński  /3,0/, Wojciech Wiśniowski /3,2/, Tomasz Musiał /1,0/, Maksymilian Grzesik /0,6/ Marek Starzec /7,6/, Kacper Lazarowicz /11,7/, Sebastian Bartosz /0,2/, Andrzej Wicherek /1,5/, Patryk Łabuz /1,0/, Mateusz Wojdan /1,2/, Jakub Basierak, Bartosz Paw, Kacper Chruściel