Tarnovia przegrała w Zakliczynie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnovia przegrała w Zakliczynie

Piłkarzom Tarnovii nie udało się awansować do trzeciej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W rozegranym wczoraj zaległym pojedynku drugiej rundy, tarnowianie przegrali w Zakliczynie z tamtejszym Dunajcem 3-4 (1-3).

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gości, w 8 min bramkę zdobył bowiem grający trener Tarnovii, Wojciech Gucwa. Dziesięć minut później Dunajec doprowadził jednak do remisu po strzale Dariusza Gwiżdża, a dwa trafienia Mateusza Wójcika spowodowały, że na przerwę oba zespoły schodziły przy dwubramkowym prowadzeniu gospodarzy.

W 58 min tarnowianie strzelili kontaktową bramkę, której autorem był Kamil Wilk, pięć minut później do remisu doprowadził natomiast Mateusz Baruch. Ostatnie słowo należało jednak do piłkarzy z Zakliczyna, a konkretnie do Macieja Barczyka, którego trafienie w 85 min przesądziło o wygranej Dunajca.