Tarnovia przegrała z Wierchami - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnovia przegrała z Wierchami

W zaległym spotkaniu piątej kolejki czwartej ligi piłkarskiej, Tarnovia zmierzyła się na wyjeździe z beniaminkiem, Wierchami Rabka-Zdrój. Tarnowianie, którzy kończyli to spotkanie w dziewięciu, przegrali 1-2 (1-0) i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa zakończyła się pomyślnie dla naszego zespołu. W 25 min tarnowianie wykorzystali jeden z licznych w tej odsłonie błędów gospodarzy, obejmując prowadzenie po indywidualnej akcji Kamila Wilka, który wygrał pojedynek sam na sam z miejscowym bramkarzem.

Nieszczęście Tarnovii rozpoczęło się w 55 min, gdy z boiska usunięty został Patryk Klich. W 63 min Rafał Kościelniak na wślizgu dograł piłkę do Tomasza Ciećki, a kapitan Wierchów uderzeniem przewrotką doprowadził do wyrównania. W 73 min boisko po czerwonej kartce opuścić musiał Rafał Kozioł. Dwie minuty później wynik spotkania ustalił strzałem z rzutu wolnego Sebastian Świerzbiński.