Tarnovia przegrała zaległy mecz z Popradem - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnovia przegrała zaległy mecz z Popradem

W rozegranym wczoraj zaległym meczu ósmej kolejki wschodniej grupy małopolskiej czwartej ligi piłki nożnej, Tarnovia Tarnów przegrała na własnym boisku 0-2 (0-2) z sąsiadującym z nią w tabeli, Popradem Muszyna. Po tej porażce tarnowianie nadal zajmują dwunaste miejsce w tabeli, ekipa z Muszyny przesunęła się natomiast o pięć pozycji do góry i jest w tej chwili szósta.

Środowy mecz potwierdził, że Poprad jest dla Tarnovii bardzo niewygodnym rywalem. W poprzednim sezonie wygrał przecież oba pojedynki z „jedenastką” z Tarnowa, u siebie pokonując ją 2-1, a w Tarnowie 1-0.

Wynik środowego spotkania ustalony został już do przerwy. Muszynianie objęli prowadzenie w 17 min, gdy Sławomir Tokarz strzałem z bliska sfinalizował dośrodkowanie z prawej strony boiska. W 35 min ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, wykorzystując nieporozumienie w szeregach defensywy Tarnovii. W drugiej połowie goście mieli kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia kolejnych bramek, ale wynik nie uległ już zmianie.

W najbliższą sobotę piłkarze Tarnovii ponownie zaprezentują się przed swoimi kibicami. W rozpoczynającym się o godz. 13 spotkaniu zagrają z innym bezpośrednim sąsiadem w tabeli, plasującą się na trzynastej pozycji, Watrą Białka Tatrzańska.