Tarnowanki piątym zespołem w Polsce! - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnowanki piątym zespołem w Polsce!

Koszykarki MKS Pałac Młodzieży pokonały zespół X-Demon Tęcza Leszno 74 : 67 i zajęły piąte miejsce w Polsce w kategorii wiekowej do lat 16.

W czwartym dniu Finału Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U16, rozgrywanego w hali Pałacu Młodzieży przy ulicy Gumniskiej 28, tarnowianki wygrały z drużyną X-Demon Tęcza Leszno 74 : 67 i zajęły piąte miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Jutro, 4 czerwca, w ostatnim dniu trwającego od środy turnieju, rozegrane zostaną dwa najważniejsze mecze imprezy, czyli mecze o medale. Wszyscy, którzy nie mogą przybyć do hali Pałacu Młodzieży przy ulicy mają możliwość oglądania jutrzejszych spotkań na: imprezylive.pl.

Turniej,  współfinansowany z budżetu miasta Tarnowa, odbywa się pod patronatem prezydenta Tarnowa.